Ju jeni vizitori 4646107

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Penthouse per shitje.
 • 20161125_103959
  Full Screen
  • 20161125_103959%1/11
  • 20161125_104426%2/11
  • 20161125_104322%3/11
  • 20161125_104703%4/11
  • 20161125_104356%5/11
  • 20161125_104411%6/11
  • 20161125_104334%7/11
  • 20161125_104534%8/11
  • 20161125_105106%9/11
  • 20161125_103736%10/11
  • 20161125_103708%11/11
  1/11
  20161125_103959
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 188
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Penthouse
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 226 m²
  • Mbulim zone: 510 m²
   • per shitje 600 000 €
   • Per qira  3 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet per shitje apartament penthouse (tripleks) me verande 68m2 dhe garazhd me ashensor individual 216 m2 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.
  Eshte i organizuar ne :
  Kati i pare - nje dhome gjumi me tualet, si edhe nje dhome lavanderi.
  Kati i dyte - sallon dhe ambient gatimi. Gjithashtu ka edhe nje verande ku ndodhet edhe nje pishine 10m2.
  Kati i trete - tre dhoma gjumi me tualet dhe ballkon me vehte secila.
  Ambienti permban sistem qendror ngrohje-ftohje, oxhak, sistem kamera sigurie. Punimet jane cilesore me tavan te varur, vetrate termike etj.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 510.00 m²
   • Zone interneti 226.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %