Ju jeni vizitori 4586906

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent tek 21 Dhjetori
 • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.10.51 PM (4)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.10.51 PM (4)%1/11
  • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.11.12 PM (1)%2/11
  • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.10.51 PM (5)%3/11
  • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.11.12 PM (3)%4/11
  • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.10.51 PM (6)%5/11
  • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.10.51 PM (3)%6/11
  • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.10.51 PM%7/11
  • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.10.51 PM (2)%8/11
  • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.10.51 PM (7)%9/11
  • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.10.51 PM (8)%10/11
  • WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.11.12 PM%11/11
  1/11
  WhatsApp Image 2016-11-27 at 6.10.51 PM (4)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 189
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent tek Ish Klubi Partizani, 21 dhjetori, i pershtatshem per zyre apo biznes tjeter komercial.
  Ambjenti ndodhet ne katin e dyte, e gjitha me vetrata xhami dhe hyrjen e ka me shkalle direkt nga rruga.
  Eshte e organizuar ne nje ambjent rreth 110m2, ballkon 20m2 dhe nje tualet.
  Ne rast interesimi n'a kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta