Ju jeni vizitori 4587067

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • DSC_3971
  Full Screen
  • DSC_3971%1/16
  • DSC_3972%2/16
  • DSC_3979%3/16
  • DSC_3963%4/16
  • DSC_3969%5/16
  • DSC_3978%6/16
  • DSC_3959%7/16
  • DSC_3960%8/16
  • DSC_3961%9/16
  • DSC_3962%10/16
  • DSC_3956%11/16
  • DSC_3953%12/16
  • DSC_3958%13/16
  • DSC_3968%14/16
  • DSC_3977%15/16
  • DSC_3975%16/16
  1/16
  DSC_3971
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 190
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 95 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • per shitje 115 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 Rruga Muhamet Gjollesha afer Zogut te Zi.
  Apartamenti ka siperfaqe 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallat te ri me ashensor.
  Organizimi: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 koridore, guzhine me vehte, 2 balkone dhe 2 tualete.
  Apartamenti disponon certifikate pronesie te rregult.
  Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 95.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %