Ju jeni vizitori 4612104

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient komercial prane Thesarit te Shtetit
 • y
  Full Screen
  • y%1/2
  • yyyyy%2/2
  1/2
  y
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 206
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Thesarit te Shtetit
  • Zona e brendshme: 103 m²
  • Mbulim zone: 103 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial me siperfaqe 103 m2 ne katin 0 te nje pallati te ri ne ndertim e siper. Punimet jane drejt fundit dhe se shpejti pajiset edhe me hipoteke. Ambienti eshte open space me 1 tualet. Objekti orientohet nga perendimi dhe ndodhet buze rruges kryesore. Ka fasade xhami 11 metra dhe eshte nje mundesi e mire per cdo lloj aktiviteti. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion mund te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 103.00 m²
   • Zone interneti 103.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %