Ju jeni vizitori 4646149

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Toke Industriale
 • 65a7e186-67e7-4298-bd40-9b1415373c21
  Full Screen
  • 65a7e186-67e7-4298-bd40-9b1415373c21%1/2
  • b250c30b-9fc9-4785-b23f-2e24279578e8%2/2
  1/2
  65a7e186-67e7-4298-bd40-9b1415373c21
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 83
  • Tipi i prones: Zone rurale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 3.500 m²
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  Toka ndodhet ne Vaqarr ka nje hapsire prej 3500 meter katror dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme. Per nje vizite ne prone, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 3500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmeralda Brahimi
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %