Ju jeni vizitori 4602525

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1
 • ID19e66300-0000-0500-0000-00000324ac00
  Full Screen
  • ID19e66300-0000-0500-0000-00000324ac00%1/6
  • ID19e66300-0000-0500-0000-00000324ac01%2/6
  • ID19e66300-0000-0500-0000-00000324ac02%3/6
  • ID19e66300-0000-0500-0000-00000324ac04%4/6
  • 15205783_1605374266154954_587536078_o%5/6
  • 15224572_1605374016154979_1426174949_o%6/6
  1/6
  ID19e66300-0000-0500-0000-00000324ac00
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 489
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane sheshit Willson tek Juridiku
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament i mobiluar shume mire me te gjitha kushtet. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi te cilat jane te dyja me krevate dopio si dhe nje sallon me guzhinen te perbashket, ballkon ne sallon si dhe tek dy dhomat e gjumit, dy tualete, ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta