Ju jeni vizitori 4646036

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 tek Komuna E Parisit.
 • 15058670_10209634922162314_1947673123_n
  Full Screen
  • 15058670_10209634922162314_1947673123_n%1/12
  • 15240114_10209634922082312_729237072_n%2/12
  • 15301068_10209634922242316_1099686716_n%3/12
  • 15301257_10209634922202315_473315332_n%4/12
  • 15300685_10209634922762329_59359229_n%5/12
  • 15300478_10209634922962334_1110761731_n%6/12
  • 15226614_10209634922642326_891418662_n (1)%7/12
  • 15227849_10209634922682327_1503474394_n%8/12
  • 15218290_10209634923002335_141989421_n%9/12
  • 15280939_10209634913042086_1030052129_n%10/12
  • 15281809_10209634923162339_1500178472_n%11/12
  • 15300640_10209634923242341_896767554_n%12/12
  1/12
  15058670_10209634922162314_1947673123_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 601
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Prokop Mima , Komuna E Parisit, pa shkuar tek qendra Kristal.
  • Zona e brendshme: 127,90 m²
  • Mbulim zone: 117,90 m²
   • per shitje 94 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 (nente) te nje pallati te ri , eshte i strukturuar ne nje dhome ndejtje, dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe dy ballkone. Ne cmimin e tij eshte i perfshire mobilimi.Apartamenti eshte i orjentuar jug-lindje,gje e cila mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites.
  Per me shume detaje si dhe per nje vizite ne prone, na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 117.90 m²
   • Zone interneti 127.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %