Ju jeni vizitori 4646077

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 buze rruges kryesore Teodor Keko
 • 3333
  Full Screen
  • 3333%1/1
  1/1
  3333
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 208
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 74,70 m²
   • per shitje 47 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 buze rruges kryesore Teodor Keko. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri te ndertuar ne 2015. Pallat eshte me punime shume cilesore dhe me administrim shume te rregullt. Siperfaqja e pergjithsme e apartamentit eshte 74.7m2. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone ju lutemi te na kontaktoi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 74.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %