Ju jeni vizitori 4690423

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1 tek Qendra Nobis
 • 15146718_690341654459620_272193432_o
  Full Screen
  • 15146718_690341654459620_272193432_o%1/13
  • 15133672_690341641126288_1300881042_o%2/13
  • 15145137_690341694459616_359623724_o%3/13
  • 15102026_690341681126284_1931597735_o%4/13
  • 15146735_690341974459588_1459362981_o%5/13
  • 15152248_690341591126293_557828402_o%6/13
  • 15146845_690341701126282_1364299199_o%7/13
  • 15133849_690341907792928_587173741_o%8/13
  • 15134058_690341931126259_1863977197_o%9/13
  • 15145264_690341691126283_112593980_o%10/13
  • 15134009_690341944459591_356366743_o%11/13
  • 15134183_690341971126255_1230648671_o%12/13
  • 15146865_690341954459590_1719999858_o%13/13
  1/13
  15146718_690341654459620_272193432_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 603
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Sami Frasheri tek Qendra Nobis
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 81,90 m²
   • Per qira  1 400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 tek Qendra Nobis.Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të qeta, më të kërkuara dhe me më shumë akses të Tiranës. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i organizuar me dy dhoma gjumi, 1 tualet, dhomë ndënjeje-guzhinë, ballkon. Apartamenti ka orientim nga perendimi.
  Mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 81.90 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta