Ju jeni vizitori 4610602

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient me qira komercial per zyra
 • 20161130_100042
  Full Screen
  • 20161130_100042%1/2
  • 20161130_100022%2/2
  1/2
  20161130_100042
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 523
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruge Elbasani
  • Zona e brendshme: 96 m²
  • Mbulim zone: 96 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial per qira me nje siperfaqe prej 96m2 me vetrate xhami nga rruga kryesore. Ambienti eshte pjese e nje ndertimi te ri dhe shume cilesor.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 96.00 m²
   • Zone interneti 96.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta