Ju jeni vizitori 4646054

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira
 • DSCN2031
  Full Screen
  • DSCN2031%1/11
  • DSCN2032%2/11
  • DSCN2033%3/11
  • DSCN2035%4/11
  • DSCN2036%5/11
  • DSCN2037%6/11
  • DSCN2041%7/11
  • DSCN2034%8/11
  • DSCN2038%9/11
  • DSCN2039%10/11
  • DSCN2040%11/11
  1/11
  DSCN2031
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 766
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per qira ne nje nder zonat me te mira te Tiranes,Rr Komuna e Parisit me siperfaqe 120m2, ne katin e 4,Organizoet nga 2 dhoma gjumi 1tualet 2ballkone dhe nje ambient i jashtem pushimi.Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta