Ju jeni vizitori 4586960

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje
 • IMG_2764
  Full Screen
  • IMG_2764%1/15
  • IMG_2765%2/15
  • IMG_2766%3/15
  • IMG_2767%4/15
  • IMG_2769%5/15
  • IMG_2770%6/15
  • IMG_2771%7/15
  • IMG_2772%8/15
  • IMG_2773%9/15
  • IMG_2774%10/15
  • IMG_2778%11/15
  • IMG_2776%12/15
  • IMG_2777%13/15
  • IMG_2768%14/15
  • IMG_2763%15/15
  1/15
  IMG_2764
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 767
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Bilal Sina,prane Kopshtit Zoologjik
  • Mbulim zone: 159 m²
   • per shitje 240 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per shitje,prane kopshtit Zoologjik,Zone teper te preferuar te Tiranes kati i 4 i pallatit me pamje fantastike te liqenit me siperfaqe totale 159m2,Organizoet nga 3dhoma gjumi, 2 tualete ,2ballkone,dhe 1garazh privat 13m2.Te dyja pronat disponojn dokumetacion te rregullt .Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne kete apartament!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 159.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %