Ju jeni vizitori 4602569

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent komercial ne Myslym Shyri.
 • WhatsApp Image 2016-11-28 at 14.16.38
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-28 at 14.16.38%1/6
  • WhatsApp Image 2016-11-28 at 14.16.35 (1)%2/6
  • WhatsApp Image 2016-11-28 at 14.16.35%3/6
  • WhatsApp Image 2016-11-28 at 14.16.33%4/6
  • WhatsApp Image 2016-11-28 at 14.16.39%5/6
  • WhatsApp Image 2016-11-28 at 14.16.36%6/6
  1/6
  WhatsApp Image 2016-11-28 at 14.16.38
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 740
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Myslym Shyri
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent komercial ne Myslym Shyri.
  Ambjenti perbehet nga 2 ambjente pune, 1 zyre private, 1 depo, 1 ambjent pritje dhe 2 tualete.
  Ndodhet ne katin e 1 teknik me vetrate xhami dhe pamje nga rruga kryesore.
  Momentalisht sherben si klinike dentare.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta