Ju jeni vizitori 4610429

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PERBALLE PETRO NINI-t
 • 15302450_10207813440677167_1317870869_o
  Full Screen
  • 15302450_10207813440677167_1317870869_o%1/8
  • 15224781_10207813440877172_1846599805_o%2/8
  • 15292627_10207813440517163_497152114_o%3/8
  • 15293505_10207813441077177_1227488296_o%4/8
  • 15271506_10207813393996000_1207521971_o%5/8
  • 15293334_10207813440357159_1244437569_o%6/8
  • 15303935_10207813393915998_321351088_o%7/8
  • 15292761_10207813440757169_1286027082_o%8/8
  1/8
  15302450_10207813440677167_1317870869_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 606
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 1+1 me qira perballe shkolles Petro Nini. Aparatmenti eshte i ndare ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dhe nje tualet. Apartamenti eshte i orientuar ne Jug, orientim i cili i jep apartamentit ndricimi natyral ne pjesen me te madhe te dites dhe ngrohtesi. Aparatmenti mundeson nje mobilim komod dhe elektroshtepiake cilesore.
  Per me shume informacione, jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta