Ju jeni vizitori 4612223

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qera 1+1 tek Rruga Hoxha Tahsim
 • 15241154_728258490661945_1180307686890047260_n
  Full Screen
  • 15241154_728258490661945_1180307686890047260_n%1/6
  • 15317762_728258513995276_4892465728157882640_n%2/6
  • 15241849_728258450661949_227394798897650181_n%3/6
  • 15241838_728258537328607_2811992121115212939_n%4/6
  • 15253574_728258480661946_5127610321377616435_n%5/6
  • 15241188_728258543995273_1391776899314372614_n%6/6
  1/6
  15241154_728258490661945_1180307686890047260_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 47
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hoxha Tahsim
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per qera me siperfaqe 60 m2 prane Pazarit te Ri. Apartamenti ka pamje nga perendimi. Organizimi i brendshem, nje sallon i bollshem ,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Punimet e brendshme jane shume cilesore dhe mobilimi modern. Objekti ka sherbim sigurie 24H, sistem anti-zjarr dhe eshte i monitoruar me kamera. Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne numrat e meposhte.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerta Cara
  Telefone: +355692708288
  email: blerta.cara@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta