Ju jeni vizitori 4602474

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira tek rruga Kavajes.
 • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.14
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.14%1/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.05%2/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.08%3/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.10%4/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.11%5/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.13%6/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.15%7/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.16%8/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.15 (1)%9/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.16 (1)%10/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.45.47%11/11
  1/11
  WhatsApp Image 2016-11-30 at 14.46.14
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 741
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Kavajes
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira prane rruges se Kavajes.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.
  Eshte pjeserisht i mobiluar dhe mund te perdoret edhe per zyra.
  Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta