Ju jeni vizitori 4610667

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile
 • 4c5e180f-9bc0-4301-9b88-c30f9373dc79
  Full Screen
  • 4c5e180f-9bc0-4301-9b88-c30f9373dc79%1/17
  • 4c9e9eba-da70-4398-9743-012fca737b3e%2/17
  • 1ad7bbba-5aef-4a4c-9313-160ba890cbc6%3/17
  • 5d1fd77c-5afc-48db-b1ad-f1b415c3c65c%4/17
  • 6bf82030-9381-483e-adb8-98e7f71e8927%5/17
  • 87f790a4-d9bc-41a9-bbab-ba1fb89a8bf8%6/17
  • 062fdbe2-aabe-4329-8f37-d541f66ccda4%7/17
  • 507a2840-1b0b-4944-8c20-7c0b074c11d9%8/17
  • 046fd3c9-3889-4279-ae95-9afbf2d4c894%9/17
  • 756c1d9e-b8e6-4f56-ad44-7aa7bbd5e90b%10/17
  • 3662e86a-f3e1-46ea-a646-58b24f49ed63%11/17
  • a4167634-9391-42c0-b079-e870f24bd37a%12/17
  • ac650f37-6fab-4a28-8c8f-bb9a6818cb07%13/17
  • ab7a2b0a-4393-4337-8642-a13138cf67ed%14/17
  • ad7b6a87-8f06-42aa-ac49-0eb7c0dba3d8%15/17
  • 0d8ea3da-aa01-4afa-9d8b-d83f452382df%16/17
  • 42afc70b-e7c3-41ec-bd18-cf64ce4bcbf8%17/17
  1/17
  4c5e180f-9bc0-4301-9b88-c30f9373dc79
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 878
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 96 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 320 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile 3 kateshe ndertim cilesor tek rruga Myslym Shyri, Me nje hapsire totale prej 120 m2 truall dhe 96m2 siperfaqe ne cdo kate, te cilat jane te organizuar si me poshte: Kati 1-nje apartament 1+1 dhe nje dyqan i cili momentalisht funksionon si parukeri, Kati 2 dhe 3- Jane te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dy tualete dhe ballkone rreth shtepis. Tarraca eshte 120 m2 dhe mund te perdoret dhe si verande.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 96.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmeralda Brahimi
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %