Ju jeni vizitori 4602621

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Papafingo ne shitje 240m2
 • 20161105_114212_resized
  Full Screen
  • 20161105_114212_resized%1/10
  • 20161105_114039_resized%2/10
  • 20161105_114054_resized%3/10
  • 20161105_114103_resized%4/10
  • 20161105_114127_resized%5/10
  • 20161105_114106_resized%6/10
  • 20161105_114138_resized%7/10
  • 20161105_114150_resized%8/10
  • 20161105_114152_resized%9/10
  • 20161105_114212_resized%10/10
  1/10
  20161105_114212_resized
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 337
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Penthouse
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 240 m²
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet papafingo 240m2 20 metra distance nga deti 3 dhoma gjumi 3 tualeta 2 sallona ofrohet edhe pishine pasi pallati ka pishine ne katin e pare dhe nje plazh teper cilesor
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 240.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %