Ju jeni vizitori 4612195

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira ne Laprake.
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 742
   • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Laprake
   • zone: - - -
   • Adresa: Laprake
   • Zona e brendshme: 120 m²
   • Mbulim zone: 120 m²
    • Per qira  300 €
  • Detajet e prones

   Apartament me qira ne Laprake.
   Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon.
   Ndodhet ne katin e 1 teknik buze rruges kryesore dhe mund te perdoret edhe per zyra.
   Cmimi per zyra eshte 500 euro ndersa per apartament edhe 300 euro.
   Momentalisht eshte i pamobiluar.
   Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
    • te gjitha dhomat 3
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • Perreth
    • Qendra e qytetit
    • zona jeshile
    • autostrade
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Shkolle
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • planimetria 120.00 m²
    • Zone interneti 120.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Oriola Kasa
   Telefone: +355694004129
   email: o.kasa@c21mbproperties.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta