Ju jeni vizitori 4612322

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet vile me qira ne rrugen e Kavajes
Ekskluzive
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/6
  • 3%2/6
  • 2%3/6
  • 5%4/6
  • 4%5/6
  • 6%6/6
  1/6
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 562
  • Dhomat gjumi: 12 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 800 m²
   • Per qira  4 500 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga rruget kryesore te Tiranes, ne krah te bankes Raiffaisen jepet nje vile 3-kateshe me qira plus bodrum.
  Vila eshte e ndertuar ne vitin 1945 dhe futet ne pronat e mbrojtura nga shteti.
  Ka akses nga rruga e Durresit gjithashtu.
  Organizohet ne tre kate secili me nga 3 dhoma gjumi plus tualetet.
  Ka oborr nje pjesen e pasme dhe tarrace 60 m2.
  Vila ka nevoje per rikonstrukturim por cdo hapsire e saj eshte e shfrytezueshme.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 12
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 800.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta