Ju jeni vizitori 4690451

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame
Ekskluzive
 • DSC00925
  Full Screen
  • DSC00925%1/8
  • DSC00923%2/8
  • DSC00920%3/8
  • DSC00924%4/8
  • DSC00927%5/8
  • DSC00922%6/8
  • DSC00926%7/8
  • DSC00921%8/8
  1/8
  DSC00925
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 502
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Besim Alla"
  • Mbulim zone: 89 m²
   • per shitje 44 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne nje pallat te ri dhe me ashensor ne Misto Mame. Pallati ndodhet ne rruge kryesore dhe shume prane stacionit te autobuzit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 89 metra/katror, nje sallon, 2 dhoma gjumi, ballon dhe 1 tualet. Prona disponon certifikate pronesie dhe e njejta planimetri eshte e mundur dhe ne katin 4,5,6. Mundesi kreditimi. Per apartamente me hapesire me te vogel ne zone, jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 89.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %