Ju jeni vizitori 4646165

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament te Pazari i Ri
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 564
   • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Tefta Tashko Koco
   • zone: - - -
   • Zona e brendshme: 140 m²
    • per shitje 1 100 €
  • Detajet e prones

   Ne nje godine 4-kateshe, ne katin e dyte te saj shitet apartament 140 m2.
   Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 2 ballkone dhe 2 tualete.
   Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.
   Sistem ngrohje qendrore.
   Orientim lindje-perendim.
   Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 2
    • te gjitha dhomat 3
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • ekstra
    • Dysheme 2
   • Siperfaqet
    • Zone interneti 140.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Blerina Sefa
   Telefone: 0694004131
   email: b.sefa@c21mbproperties.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %