Ju jeni vizitori 4690490

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient 140 m2
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 565
   • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Tefta Tashko Koco
   • zone: - - -
   • Zona e brendshme: 140 m²
    • per shitje 1 500 €
  • Detajet e prones

   Ne katin e pare te nje godine 4-kateshe shitet ambient me nje siperfaqe prej 140 m2.
   Ambienti eshte perdorur si butik, organizohet ne 1 dhomje te madhe, 1 zyre dhe nje hapsire per magazine.
   Ambienti eshte multifunksional.
   Ndodhet ne nje zone te populluar dhe te aksesueshme.
   Per nje vizite ne prone, na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • ekstra
    • Dysheme 0
   • Siperfaqet
    • Zone interneti 140.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Blerina Sefa
   Telefone: 0694004131
   email: b.sefa@c21mbproperties.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %