Ju jeni vizitori 4586941

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient me qira
 • 78b6f8b7-a6c0-4d08-ad2d-3075e52c285a
  Full Screen
  • 78b6f8b7-a6c0-4d08-ad2d-3075e52c285a%1/6
  • 7642bc48-dba2-4ce9-b5bd-7ea9b2062372%2/6
  • 72287913-68a8-41b5-9f26-51f917100a5a%3/6
  • e1b7c4d8-dda0-49eb-bb0a-8a8315aa7b48%4/6
  • 32ce93e1-b5e6-409e-b57c-577538b58044%5/6
  • cf2dadde-0a6b-4295-b5ee-690693508362%6/6
  1/6
  78b6f8b7-a6c0-4d08-ad2d-3075e52c285a
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 203
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Reshit Petrela
  • Zona e brendshme: 360 m²
   • per shitje 2 600 €
 • Detajet e prones

  Ambienti ndodhet ne katin e 2-te teknik, me hyrje te vecuar.
  Eshte totalisht open space, por mund te organizohet sipas kerkesave te klientit.
  I pajisur me sistem aspirmi dhe kondicionimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 360.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %