Ju jeni vizitori 4612146

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament tek Liqeni I Thate
 • WhatsApp Image 2016-11-30 at 9.28.57 PM
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 9.28.57 PM%1/7
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 9.28.58 PM%2/7
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 9.29.08 PM%3/7
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 9.29.00 PM%4/7
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 9.28.52 PM%5/7
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 9.28.48 PM%6/7
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 9.29.12 PM%7/7
  1/7
  WhatsApp Image 2016-11-30 at 9.28.57 PM
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 206
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 117 m²
   • per shitje 70 200 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet tek Liqeni i Thate, ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe shume cilesor.
  Prona organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, dy tualete, 1 korridor,1 ballkon dhe 1 verande (qe nuk perfshihet ne cmim, garantohet falas nga ofruesi prones).
  Avantazh i prones eshte qe garantohet pajisja e apartamentit me hidrosanitare, duralumin dhe punime te tjera sipas deshires.
  Gjithcka jepet me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt perkates.
  Per nje vizite ne prone n'a kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 117.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %