Ju jeni vizitori 4690455

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Ambient 200 m2, prane Pazarit te Ri
 • DSCN3694
  Full Screen
  • DSCN3694%1/5
  • DSCN3695%2/5
  • DSCN3693%3/5
  • DSCN3699%4/5
  • DSCN3696%5/5
  1/5
  DSCN3694
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 607
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Xhorxhi Martini
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe totale (Open space) prej 200 m2, dhe eshte e shfrytezueshme per cdo lloj aktiviteti si, zyre, Call Center, supermarket etj. Gjithashtu ka edhe 2 tualete. Per nje vizite ne ambient mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta