Ju jeni vizitori 4602605

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambient biznesi
Ekskluzive
 • planimetria dyqani 180 m
  Full Screen
  • planimetria dyqani 180 m%1/1
  1/1
  planimetria dyqani 180 m
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 505
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Qender
  • Mbulim zone: 180 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Nese deshironi te zhvilloni biznesin tuaj ne qender dhe jeni ne kerkim te nje ambienti open space dhe me cmim te arsyeshem, kjo eshte zgjidhja juaj. Ambient ne qender, 180 metra katror, mjaft i shfrytezueshem dhe totalishte i restauruar. Per nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta