Ju jeni vizitori 4602635

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne Bllok
 • 15310487_10207686616549381_435309934_n
  Full Screen
  • 15310487_10207686616549381_435309934_n%1/9
  • 15281154_10207686617269399_1905120958_n%2/9
  • 15281031_10207686615949366_1311620360_n%3/9
  • 15282022_10207686616589382_83695203_n%4/9
  • 15310340_10207686616629383_1794950233_n%5/9
  • 15301122_10207686615869364_2009816112_n%6/9
  • 15327772_10207686616989392_591262991_n%7/9
  • 15239364_10207686616869389_824997964_n%8/9
  • 15319392_10207686616789387_439667776_n%9/9
  1/9
  15310487_10207686616549381_435309934_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 491
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane shkolles 11 Janari
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira 2+1 ne Bllok. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 ballkon,2 tualete. I mobiluar ne menyre teper moderne dhe gjate gjithe dites me ndricim natyral. Orientimi: Lindje. Ju ftojme te na kontaktoni per te planifikuar nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta