Ju jeni vizitori 4602484

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne 'Rrugen e Barrikadave'
 • IMG_20161112_171016
  Full Screen
  • IMG_20161112_171016%1/7
  • IMG_20161119_164230%2/7
  • IMG_20161119_164144%3/7
  • IMG_20161112_173121%4/7
  • IMG_20161112_170821%5/7
  • IMG_20161112_170834%6/7
  • IMG_20161030_142119%7/7
  1/7
  IMG_20161112_171016
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 506
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr."Barrikadave"
  • Zona e brendshme: 102,10 m²
  • Mbulim zone: 102,10 m²
   • per shitje 112 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore,ne pallat te ri.Organizohet nga 1 korridor,sallon ,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe ballkon qe ka dalje si nga salloni ashtu dhe nga njera dhome e gjumit.Ka orientim Veri-Lindje.Cmimi eshte i diskutueshem.I pajisur me dokumenta pronesie.Per me shume informacione apo vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 102.10 m²
   • Zone interneti 102.10 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %