Ju jeni vizitori 4690399

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament prane Rezidences Kodrat e Diellit 2
 • DSC_0034
  Full Screen
  • DSC_0034%1/16
  • DSC_0036 - Copy%2/16
  • DSC_0035 - Copy%3/16
  • DSC_0037 - Copy%4/16
  • DSC_0038 - Copy%5/16
  • DSC_0039 - Copy%6/16
  • DSC_0041 - Copy%7/16
  • DSC_0042%8/16
  • DSC_0043 - Copy%9/16
  • DSC_0040 - Copy%10/16
  • DSC_0044 - Copy%11/16
  • DSC_0048%12/16
  • DSC_0049%13/16
  • DSC_0051%14/16
  • DSC_0050%15/16
  • DSC_0055%16/16
  1/16
  DSC_0034
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 769
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit 2
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • per shitje 192 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane Rezidences Kodra e Diellit 2 .Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket tre dhoma gjumi , 2 banjo dhe nje ballkon Orjentim lindje perendim . mabilimi eshte i perfhire ne cmim . Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %