Ju jeni vizitori 4602544

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 tek Stacioni i fundit i Tiranes se Re.
 • DSC_0270
  Full Screen
  • DSC_0270%1/10
  • DSC_0271%2/10
  • DSC_0272%3/10
  • DSC_0274%4/10
  • DSC_0275%5/10
  • DSC_0277%6/10
  • DSC_0276%7/10
  • DSC_0283%8/10
  • DSC_0273%9/10
  • DSC_0279%10/10
  1/10
  DSC_0270
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 418
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: bulevardi gjergj fishta
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 112 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 112m2, i tipit 2+1+2 tualete, ne ndertim te ri, me ashensor, ne rruge kryesore. Apartamenti pozicionohet ne katin e tete banim me pamje shume te bukur dhe orientim jug-lindje. Cmimi mjaft i favoreshem. Me hipoteke. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 112.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %