Ju jeni vizitori 4602540

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1 tek, Rr 'Tefta Tashko Koco'
 • DSCN3686
  Full Screen
  • DSCN3686%1/5
  • DSCN3687%2/5
  • DSCN3688%3/5
  • DSCN3690%4/5
  • DSCN3683%5/5
  1/5
  DSCN3686
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 609
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tefta Tashko Koco
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Tefta Tashko Koco
  • Zona e brendshme: 104 m²
  • Mbulim zone: 104 m²
   • per shitje 89 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndoshet ne nje nga zonat me te qeta te kryeqytetit dhe shume afer si me qendren por edhe me unazen e Tiranes.Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe eshte i kompozuar ne nje ambient ndenie, ambinet gatimi, 2 dhoma gjumi,tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ka hapsira mjafte te medhaja dhe ka mundesi modifikimi sipas deshires. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 104.00 m²
   • Zone interneti 104.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %