Ju jeni vizitori 4602580

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QIRA PAPAFINGO 3+1 ME SUPER POZICIONIM TEK FRESKU
 • 15310530_1227926793944561_1703724210_n
  Full Screen
  • 15310530_1227926793944561_1703724210_n%1/7
  • 15282060_1227926713944569_762856053_n%2/7
  • 15239386_1227926620611245_1662689667_n%3/7
  • 15310347_1227926860611221_1120764151_n%4/7
  • 15310379_1227926623944578_897487769_n%5/7
  • 15319461_1227926803944560_1536085482_n%6/7
  • 15320462_1227926840611223_1707117574_n%7/7
  1/7
  15310530_1227926793944561_1703724210_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 356
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga "Muhamet Deliu"
  • Zona e brendshme: 155 m²
  • Mbulim zone: 165 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 99 000 €
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira papafingo 3+1 tek 'Fresku' me super pozicionim dhe orientim nga lindja , e cila ben te mundur ndricim dhe ngrohjen natyrale te apartamentit.
  Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 165m2 dhe eshte i organizuar ne tri dhoma dhe nje kuzhine ndarja e cila behet nepermjet nje korridori te bollshem, gjithashtu disponon dhe dy tualete.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 6 (te fundit), ne afersi te tije ndodhen te gjitha facilitetet e mundeshme per nje jetese sa me praktike dhe te rehatshme.
  Gjithashtu eshte i mundur dhe opsioni i marrjes me qira.
  Per te dyja rastet e qiramarrjes dhe blerjes cmimi eshte i negociueshem.

  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni , nuk do te mbeteni te zgjenjyer.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 165.00 m²
   • Zone interneti 155.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enes Kasemi
  Telefone: +355662044231
  email: e.kasemi@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %