Ju jeni vizitori 4602450

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA 2+1 BOSH TEK ASTIRI
Reserved
 • 15327760_1227967807273793_1459559696_n
  Full Screen
  Reserved
  • 15327760_1227967807273793_1459559696_n%1/7
  • 15281003_1227967773940463_542459803_n%2/7
  • 15300578_1227967893940451_1780722165_n%3/7
  • 15327619_1227967957273778_430930857_n%4/7
  • 15319366_1227967860607121_719245010_n%5/7
  • 15319586_1227967917273782_687423533_n%6/7
  • 15281139_1227967937273780_1152271532_n%7/7
  1/7
  15327760_1227967807273793_1459559696_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 357
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: Reserved
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga "Mikel Marubi"
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  200Lek
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1, bosh tek Astiri.
  Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka nje siperfaqe prej 100m2.
  Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje e cila ka te vendosur pjesen e bufese.
  Gjithashtu apartamenti ka ne perberje dhe dy ballkone dhe nje tualet te bollshem.

  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enes Kasemi
  Telefone: +355662044231
  email: e.kasemi@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta