Ju jeni vizitori 4690495

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Njesi tregtare per shitje
 • 20161129_133042
  Full Screen
  • 20161129_133042%1/7
  • 20161129_131320%2/7
  • 20161129_131328%3/7
  • 20161129_131341%4/7
  • 20161129_131355%5/7
  • 20161129_131347%6/7
  • 20161129_131402%7/7
  1/7
  20161129_133042
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 51
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Vlorë
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Vlore-Skele
  • Zona e brendshme: 46 m²
  • Mbulim zone: 46 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Ne qender te qytetit te Vlores, shitet nje njesi tregtare. Cmimi eshte okazion dhe pothuaj 40% me i ulet se cmimi i blerjes. Pronari egzistues e shet per arsye emigracioni.

  Siperfaqja e njesise eshte 46 m2 dhe cmimi 70.000 euro.
  Rifiniturat jane te cilesise shume te larte dhe vendndodhja super preferenciale. Njesia ka nje organizim te brendshem shume te mire dhe siperfaqen teresisht te shfrytezueshme.

  Per shkak te vendndodhjes, frekuentimit te zones dhe organizimit te brendshem, njesia eshte e pershtatshme per nje sere aktivitetesh.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 46.00 m²
   • Zone interneti 46.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aleks Pashaj
  Telefone: 0695541414
  email: aleks.pashaj@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %