Ju jeni vizitori 4690502

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Restorant per Qera
 • 15473_514248062045215_4731096981930825375_n
  Full Screen
  • 15473_514248062045215_4731096981930825375_n%1/16
  • IMG_3285%2/16
  • IMG_3296%3/16
  • 1801207_393367907466565_805598785_o%4/16
  • 940811_690418387761514_8109810266030750835_n%5/16
  • 10603612_487226354747386_4596893326593328029_n%6/16
  • 12814345_721919781278041_6359821134687493006_n%7/16
  • etnik%8/16
  • IMG_3289%9/16
  • IMG_3291%10/16
  • IMG_3290%11/16
  • IMG_3293%12/16
  • IMG_3295%13/16
  • IMG_3294%14/16
  • IMG_3284%15/16
  • IMG_3292%16/16
  1/16
  15473_514248062045215_4731096981930825375_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 210
  • Tipi i prones: Restorant
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Vllazen Huta
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Zone toke: 150 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Restorant per Qera në një nga lagjet më të vjetra të kryeqyterit, mes rrugicash të ngushta,gjendet restorant tek Ministria e Jashtme. Ambjenti eshte i dekoruar me nje nderthurje te Gurit dhe drurit. Brënda atmosfera te ofron asaj qe i ngjason një shtëpie historike e luksoze. Restoranti ka facilitete te ndryshme si sistem qendrore Ngrohje/Ftohje, Zone parkimi. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 150.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ermal Aliaj
  Telefone: 00355696556777
  email: ermal0405@outlook.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta