Tel +355 042212121

Shitet Apartament/Penthouse lluksoze ne zonen e ish-Bllokut
550 000.00€

Pershkrimi i prones
Apartament per shitje ne nje nga pallatet me te mira dhe me te reja te zones se ish-bllokut. Apartamenti eshte i ndertuar dhe mobiluar me stil modern dhe materiale te cilesise se larte te ardhura nga Italia. I rinovuar vetem para nje viti. Kjo penthouse te jep mundesine e jeteses me hapsira te medha ne qender te qytetit. Ndodhet ne nje nje hyrje ne te cilin ka vetem 12 njesi. I gjithe kati teknik i hyrjes i dedikohet kesaj penthouse, domethene nuk ka komshinj ne shkalle. Shtepia ka 3 dhoma te medha, nje Garderobe, 3 Banjo dhe nje dhome ndenje rreth 100m2. Sistemi ngrohjes eshte sistem i teknollogise se larte me 2 chiller dhe me aspirim nga tavani. Shtepia ka 2 ballkone, njeri me pamje nga Qyteti dhe nje tjeter me pamje nga Parku i Liqenit (Garda e Republikes) Ashensori eshte i nje teknollogjie te larte dhe modern, gjtihashtu shkalla eshte e veshur me mermer dhe me SECURITY 24 ore ne dite. Nese deshironi nje privaci (si shtepi private) ne mes se zones se ish-bllokut na kontaktoni.
Detajet e pronës
 • Referim: BOT 746
 • Status : E re
 • Siperfaqe bruto : 280 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Blloku
 • Siperfaqja e brendshme : 262 m²
 • Dhoma : 3
 • Llojet : Per Shitje
 • Adrese : Rruga
 • Hipoteke :
 • Vizita : 5073
 • Kat : 10
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Arlinda Kora
0355694050076
[email protected]

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Botaniku
+355 42484353
[email protected]
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total