Shitet vile 3-kate prane Plazhit, Durres. OKAZION
350 000.00€

Pershkrimi i prones
Shitet vile 3 kate prane Plazhit, Durres. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 480 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2. Eshte e organizuar perkatesisht: ne katin e pare me siperfaqe 140 m2, i perbere nga dhome ndenje. kuzhine gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete ( njeri ne dhomen matrimoniale) dhe garderobe. Katin i dyte me siperfaqe 166 m2, organizohet ne dhome ndenje, kuzhine gatimi, tre dhoma gjumi, tre tualete. Ndersa kati i trete ka siperfaqe 166 m2, nga te cilat 60 m2 verande dhe pjesa tjeter e perbere nga dhome ndjenje, dhome gjume, garderobe dhe tualet. Vila ne teresine e saj eshte e rrethuar me oborr te gjerlberuar, me mundesi per ndertimin e nje pishine. Gjithashtu ne oborr ka garazhd te mbyllur per dy makina. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete kodrinore, me orientim nga deti, me rruge personale te shtruar deri te vila. Per me teper infomacion me kontaktoni!
Detajet e prones
 • Referim : NEW 352
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe totale : --- m²
 • Qytet : Durrës
 • Zone : Plazhi Iliria
 • Siperfaqja e brendshme : 480 m²
 • Dhoma : 6
 • Cmimi/m2 : 0 €
 • Adrese : Rruga
 • MortGage :
 • Vizita : 3114
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Erin Reka
0682038875

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 New Day
+355 52 500 026
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total