Tel +355 042212121

Eksklusive: Shitet apartament 1+1 me hipoteke!
62 000.00€

Pershkrimi i prones
Tek Kompleksi Gener 2, ne kufi me Gjykaten e Krimeve te Renda, shitet apartament me hipoteke. Ne cmim perfshihet edhe mobilimi total ashtu sic paraqitet ne foto. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe totale 71.27m2 ku cdo m2 eshte i shfrytezuar me se miri. Organizohet me nje korrior i cili realizon hyrjen per ne banese si dhe shperndarjen e hapsirave ne menyre mjaft te rregullt: dhome ndenje + gatim, ballkon, dhome gjumi si dhe nje tualet. Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe preket nga rrezet e diellit ne pjesen e pasdites. Megjithate apartamenti ka kontakt me jashte nepermjet vetem nje muri dhe kjo ben qe mos te kemi ndikim nga temperatura e jashtme. Mobilimi i cili perfshihet ne cmim eshte i nje cilesie mbi mesataren. Ne katin -1 ofrohet mundesia e nje posti parkimi kundrejt cmimit ekstra. Prona eshte variant shume i mire si per banim edhe per investim. Kontakto tani 069 40 500 26 agjente Enea Spahiu
Detajet e pronës
 • Referim: Ring 270
 • Status : E re
 • Siperfaqe bruto : 71.27 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Stacioni I trenit
 • Siperfaqja e brendshme : 62.5 m²
 • Dhoma : 1
 • Llojet : Per Shitje
 • Adrese : rruga Jordan Misja, ngjitur me Gjykaten se Krimeve te Renda, Kompleksi Gener 2
 • Hipoteke :
 • Vizita : 2508
 • Kat : 3
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Enea Spahiu
00355694050026

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Ring
+355 0694050077
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total