Tel +355 042212121

Shitet apartament 2+1 te Rruga e kavajes
103 000.00€

Pershkrimi i prones
Shitet apartament 2+1 te rruga e Kavajes.Apartamenti ndodhet brenda kompleksit "Kontakt"te rruga Ndre Mjeda.Zoteron certifikate pronesie.Ka orientim qe rralle here e gjejme ne apartamente jug-lindje-perendim,ku seicili ambjent perfshire dhe tualetin pershkohet nga rrezet diellore.Organizimi i brendshem perfekt ku fillon me koridorin, sallonin me aneksin e vecuar dhe ballkon nga lindja,dy dhomat e gjumit nga te cilat ajo matrimoniale me ballkon nga perendimi si dhe tualeti me ndricim natyral. Kompleksi eshte i njohur per punime mjaft cilesore,por me favorizues mbetet fakti i invenstimit te apartamentit.Apartamenti ka arredim bashkekohor si dhe punime mjaft cilesore te cilat prekin nje vlere te konsiderueshme monetare.Shitet i mobiluarPer nje vizite ne prone lutem kontaktonin ne +355694050070.
Detajet e pronës
 • Referim : Ring 279
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 103.4 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Rruga e Kavajes
 • Siperfaqja e brendshme : 103.4 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 : 0 €
 • Adrese : Rr. Ndre mjeda
 • Hipoteke :
 • Vizita : 2284
 • Kat : 7
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Fatjon Gjyzeli
+355696005875

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 50 055
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total