Tel +355 042212121

SHITET GARSONIERE TEK KODRA E DIELLIT !!!
34 500.00€

Pershkrimi i prones
SHITET GARSONIERE TEK KODRA E DIELLIT !!! Ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi mjaft cilesor . Zoteron nje siperfaqe prej 33.3 m2 te perbere nga nje dhome e bollshme dhe nje tualet (hipoteka ne proces) . Garsonierja shitet e mobiluar. NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN NA KONTAKTONI NE CENTURY 21 AVENUE
Detajet e pronës
 • Referim: avenue 465
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 33.3 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Kodra e Diellit
 • Siperfaqja e brendshme : 30 m²
 • Dhoma : 1
 • Llojet : Per Shitje
 • Adrese : Kodra e Diellit
 • Hipoteke :
 • Vizita : 1807
 • Kat :
Tipare
Kontakte
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Orest Nazifi
0662044242 - (00355)662044242
[email protected]

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Avenue
[email protected]
Vendndodhja
Llogarit
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total