Tel +355 042212121

SHITET 1+1 TEK KODRA E DIELLIT !!!
46 000.00€

Pershkrimi i prones
SHITET 1+1 TEK KODRA E DIELLIT !!! Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi mjaft cilesor . Zoteron nje siperfaqe prej 50 m2 te perbere nga nje dhome gjumi , nje dhome ndenje-gatimi (te perbashket) , koridor dhe nje tualet (hipoteka ne proces) .Apartamenti shitet i mobiluar. NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN NA KONTAKTONI NE CENTURY 21 AVENUE
Detajet e pronës
 • Referim : avenue 466
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 50 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Kodra e Diellit
 • Siperfaqja e brendshme : 0 m²
 • Dhoma : 1
 • Cmimi/m2 : 0 €
 • Adrese : ---
 • Hipoteke :
 • Vizita : 2418
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Orest Nazifi
+355684076007
+355696737036

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Avenue
0684076009
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total