SHITET APARTAMENT NE SARANDE !!!
83 660.00€

Pershkrimi i prones
SHITET APARTAMENT NE SARANDE !!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banimi te nje pallati mjafte cilesor . Zoteron nje siperfaqe prej 69.8 m2 (me hipoteke) dhe eshte i perbere nga 1 dhome gjumi , 1 dhome ndenje-gatimi te perbashket , ballkon dhe 1 tualet . Apartamenti ndhodhet ne rrugen kryesore me te gjitha facilitetet e nevojshme dhe ofron nje pamje fantastike te detit . NESE JENI TE INTERESUAR NA KONTAKTONI NE CENTURY 21 AVENUE .
Detajet e prones
 • Referim : avenue 467
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe totale : 69.8 m²
 • Qytet : Sarandë
 • Zone : Sarandë
 • Siperfaqja e brendshme : 0 m²
 • Dhoma : 1
 • Cmimi/m2 : 0 €
 • Adrese : prane Mangos
 • MortGage :
 • Vizita : 1654
 • Kat : 2
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Armilda Zeneli
0699840597

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Avenue
069 984 0597
Vendndodhja e Prones
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total