Tel +355 042212121

Shitet apartament 3+1 ne rrugen Sami Frasheri!
220 000.00€

img
Pershkrimi i prones
Prona me e re ne treg eshte nje super apartament i ndodhur ne nje nder zonat me elitare te kryeqyteit, ne rrugen Sami Frasheri perballe me Drejtorine e Policise. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 126.2 m2 te organizuar ne nje sallon te madh, ambient gatimi dhe ngrenie, 2 tualete, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone si dhe nje depo. Apartamenti eshte i orientuar nga jug-lindja gje qe e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti mund te riorganizohet sipas deshires tuaj pasi vetmja kolone qe ndodhet nuk pengon ne organizim dhe muret ndares mund te ndryshohen. Edhe per kete e kemi zgjidhjen, konsulence arkitekti falas!! Perpos zones, organizimit te brendshem te hapsirave, orientimit dhe cdo elementi tjeter pozitiv, apartamenti ofron dhe nje pamje shume relaksuese per tu shijuar qe nga mengjesi e deri ne perendim. Mos hezitoni te beni blerjen e duhur ne kete moment, prona te tilla shiten shpejt!! Mundesi per negociate!! Jeni te ftuar te kontaktoni ne +355694050026 per te organizuar nje shoqerim ne prone.
Detajet e pronës
 • Referim: Ring 292
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 126.2 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Myslym Shyri
 • Siperfaqja e brendshme : 0 m²
 • Dhoma : 3
 • Llojet : Per Shitje
 • Adrese : rruga Sami Frasheri
 • Hipoteke :
 • Vizita : 2371
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Enea Spahiu
00355694050026

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Ring
+355 0694050077
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total