Tel +355 042212121

apartament 2+1 te Kristal Center
450.00€

Pershkrimi i prones
Jepet me qira apartament 2+1 tek Kristal Center, Komuna e Parisit. Me nje siperfaqje prej 108 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe me dalje ne ballkon i cili eshte i orientuar nga Perendimi, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe te orientuara nga jug-lindja , korridor dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne komunen e parisit, dhe ka termo izolim me sistem kapot dhe fasade te ventiluar. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete apartament.
Detajet e pronës
 • Referim : Ring 303
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 108 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Komuna e Parisit
 • Siperfaqja e brendshme : 94.46 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 : 0 €
 • Adrese : ---
 • Hipoteke :
 • Vizita : 6590
 • Kat : 3
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Eglon Leti
+355697056315

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Ring
+355 0694050077
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total