Tel +355 042212121

Shitet apartament 2+1.
76 300.00€

Pershkrimi i prones
Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 2+1 me sip. 96.6 m2 , i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon. I orientuar nga jug-lindja duke e favorizuar nga dielli dhe i jep nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Cdo apartament eshte i termoizoluar, per te kursyer energji e cila mban banesen tuaj te fresket gjate veres dhe te ngrohte gjate dimrit, dritare dopio xham, mure ndarese me dy tulle dhe material izolues ne mes. Ne kompleks do mund te gjeni supermarket, bare, restorante, klinika, palester, dyqane. Zona ofron sherbime publike si: kopshte, shkolla, stacione urbane, poliklinika etj. Vetem 9 min larg qendres. Cmimi me i mire ne treg. Per nje vizite ne prone na kontaktoni: Tel: 0694050025 Email: [email protected]
Detajet e pronës
 • Referim : CPM 341
 • Status : E re
 • Siperfaqe bruto : 96.6 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Shkolla e Bashkuar
 • Siperfaqja e brendshme : 86.5 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 : 0 €
 • Adrese : ---
 • Hipoteke :
 • Vizita : 3790
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Ened Gilani


Detajet e Agjensise

CENTURY 21 CPM
+355 0694050063
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total