Shitet super apartament 2+1. Cmim i ulet, cilesi e larte!
73 550.00€

Pershkrimi i prones
Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 93.1 m2 , i mire organizuar ne 2+1 nje tualete e ballkon. Kompleksi eshte nje vend shume te sigurt per femijet tuaj. Vetem 9 minuta nga Qendra e Tiranes. Ne kompleks do mund te gjeni supermarket, bare, restorante, palester, dyqane. Cdo apartament eshte i termoizoluar, per te kursyer energji e cila mban banesen tuaj te fresket gjate veres dhe te ngrohte gjate dimrit. Zona ofron sherbime si: kopshte, shkolla, poliklinika etj. Cmimi me i mire ne treg. Per nje vizite ne prone na kontaktoni: Tel: 0694050025 Email: [email protected]
Detajet e prones
 • Referim : CPM 351
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 93.1 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Rruga e Dibres
 • Siperfaqja e brendshme : 79.5 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 : 0 €
 • Adrese : ---
 • MortGage :
 • Vizita : 10900
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Ened Gilani


Detajet e Agjensise

CENTURY 21 CPM
+355 694050025
Vendndodhja e Prones
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total