Vile Luksoze per Qera
4 500.00€

Pershkrimi i prones
Vile Luksoze per Qera prane Qendres Tregtare Teg. Vile me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi. Vila ka nje siperfaqe prej 477.22 m2 pjese e brendshme dhe 80 m2 pjese e jashtme oborr. Pjese e brendshme eshte 3 kate dhe Kati nentoke ka 5 poste parkimi dhe nje pjese mund te instalohet Lavanderi, Kantine Vere, dhomen e tharjes (depo) e cila mund te perdoret per qellime te ndryshme. Kati i pare ka sallon , kuzhine , dhe nje tualet. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi dhe dy tualet., dy ballkone, nje garderobe. Ky kat ka dhe nje ballkon me pamje nga oborri i shtepise. Kati i Trete ka 1 Dhome gjumi, 1 Tualet, 1 garderobe, dhe nje verande. E gjithe vila ka dritare te medhaja xhami duke ofruar shume drite ne brendesi, e shtruar e gjitha me parket, system qendror per ngrohje dhe ftohje. Me nje mobilim super lluksoze dhe moderne. Oborri ofron nje pamje relaksuese , shume i mirembajtur me peme te ndryshme dhe lule. Vila disponon nje pishine te perbashketa. Kompleksi ofron administrim, siguri 24 ore me kamera dhe roje, ambiente te perbashketa te gjleberta, per femije. Per me shume info. na kontaktoni!
Detajet e prones
 • Referim : ENT 379
 • Status : E re
 • Siperfaqe totale : 477.22 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Farke
 • Siperfaqja e brendshme : 477.22 m²
 • Dhoma : 4
 • Cmimi/m2 : 0 €
 • Adrese : Rr. Vilave
 • MortGage :
 • Vizita : 2187
 • Kat : 3
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Ardit Braho
00355696302222

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Enternal
+355696568966
Vendndodhja e Prones
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total