Tel +355 042212121

Apartament 2+1 me qira ne Bllok
700.00€

Pershkrimi i prones
Apartament per qira ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine gatimi,2 dhoma gjumi dhe dy tualete. Ka shume hapesire dhe eshte shume komod per nje jetese te qete dhe cilesore. Per me shume informacion, jeni te ftuar per nje vizite ne prone! PRONA LIROHET ME DATE 22 SHTATOR.
Detajet e pronës
 • Referim: INFI 591
 • Status : E re
 • Siperfaqe bruto : 90 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Blloku
 • Siperfaqja e brendshme : 90 m²
 • Dhoma : 2
 • Llojet : Per Qira
 • Adrese : ---
 • Hipoteke :
 • Vizita : 975
 • Kat :
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Amerilda Shabani
0696161442
[email protected]

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 Infinity
00355 42343822
[email protected]
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total