Apartament Luksoz per Qira
2 600.00€

Pershkrimi i prones
Apartament Modern dhe Ultra Luksoz ne zonen e Librit Universitar. Vetem 3 minuta nga liqeni Artificial i Tiranes dhe ne distance te shkurter me institucionet dhe zyrat qeveritare. Jepet me qira vetem per perfaqesues ne kompani ose institucione te huaja dhe me nje afat minimal 3 vjecar. Apartamenti eshte riknstruktuar para 18 muajsh dhe disponon te gjitha facilitetet, lavatrice, lavastoviglie, kuzhine te kompletuar. Perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje 90 m2, garderobe per dhomen master, 3 tualete dhe 2 ballkone. Cilesia e jeteses eshte maksimale duke qene se ne hyrje jane vetem 14 banesa dhe ne kat ka vetem nje hyrje me Doorman SECURITY 24 ore. Te jetosh ne qender me kualitetet e nje vile luksoze. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
Detajet e prones
 • Referim : INFO 734
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe totale : 265 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Blloku
 • Siperfaqja e brendshme : 278 m²
 • Dhoma : 3
 • Cmimi/m2 : 0 €
 • Adrese : Rruga Abdyl Frasheri
 • MortGage :
 • Vizita : 12597
 • Kat : 10
Tipare
Kontakt
Emri*
Telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Century 21 Albania

Detajet e Agjensise

Century 21 Albania (Master)
0035542250599
Simulim
Sasia
Kohe(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i pergjithshem Pagesat ne total